Etkin hedef kitleyi belirleyen iletişim argümanlarını kullanarak kaliteli ve profesyonel çalışmalar hazırlarız.

Radyo ve TV Reklamı

Prodüksiyon aşamasından mecra ve yayın saati seçimine kadar her konuda firmalarımıza danışmanlık yapar, medya pazarlamasını en optimal ve ekonomik koşullarda sunar ve ardından yayın kontrol ve raporlama hizmetimizle firmayı bünyesinde çalışan bir departman gibi sahiplenir ve koruruz.
Reklamlarınız firmanız firmamız gibi, misyonunuza ve vizyonunuza yakışır şekilde , hedef kitle düşünülerek özenle tasarlanır ve hazırlanır.Medya planlarınız yine sizin için en optimal bütçe ile hazırlanarak mecralara dağıtılır.
İşimiz bununla bitmez. Mecralarda yayın takibi yapılır ve düzenli rapor ve görüşler size sunulur.Alınan verime göre siz daha istemeden bir sonraki planlamanın stratejisi belirlenir ve size sunulur.
Standart ve özel reklam kuşakları, sponsorluklar, tanıtıcı reklam kuşakları ve özel projeler üzerinde çalışılır ve yol haritası çizilir.

Gazete ve Dergi ve Açıkhava Reklamları

Zaten az okuyan toplumumuzda okuyanlara ulaşabildikten sonra, reklamı atlamadan incelemelerini sağlayacak kaliteli ve usta görsellik… İşte bu bizim işimiz.

Yazılı ve görsel basında en etkili olacak medya planlaması ve PR çalışmaları…

Açıkhava reklamlarınızda farkınızı hissettirecek çalışma ve planlama ile birlikte, hedefinize ulaştıracak tasarımlar…

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Markalaşma sürecinde ve firmanın kimliğinin yerleşmesinde etkin argümanlarda da tasarım ve baskı çalışmalarımızla firmalarımıza hizmet veririz. Bu konuda gerekirse çalışma ortağımız olan diğer ajanslardan profesyonel destek alırız.

Web tasarımı,logo tasarımı,dosya, katalog, broşür, takvim,afiş, billboard gibi tüm kurumsal çalışmalar…

Organizasyonlar

İş toplantılarınız, açılışlar, konserler, geziler, basın toplantıları vs. tüm organizasyonlarınızda da sanatçı ve ses düzenine , misafirlerin ağırlanmasına kadar kusursuz hizmet için gerekeni profesyonel kadromuzla size sunarız.